Home SHQIPERIA Alarm për bombë pranë “Shkolles së Baletit”, policia rrethon zonën

Alarm për bombë pranë “Shkolles së Baletit”, policia rrethon zonën

0

Një alarm për bombë ka vënë në lëvizje uniformat blu në rrugën “Petro Nini” në Tiranë.
 
Një pako e dyshuar për eksploziv është pikasur në ambientet e një dyqani rrobash në kryeqytet.
 
Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, e cila ka rrethuar vendin e ngjarjes.
 
Policia është në pritje të forcave xheniere që do të kryejnë dhe lëvizjen e pakos.