Skip to content

Alibeaj “zbarkon” në Ballsh/ Takim me strukturat drejtuese të desës së PD

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, njëkohësisht kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, zhvilloi sot një takim me strukturar drejtuese të degës së PD, Mallakastër, takim i zhvilluar në qytetin e Ballshit.

 

Ai ka zgjedhur pikërisht këtë qytet, si startin e takimeve që do zhvillojë me demokratët në të gjithë Shqipërinë në ditët dhe javët në vijim.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë