Skip to content

Alqi Bllako kërkoi masë më të butë sigurie, përfundon seanca në Apelin e GJKKO-së

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Përfundon seanca në gjykatën e apelit ndaj Alqi Bllakos për masë më të butë sigurie.

Pasi dëgjoi pretendimet e mbrojtjes dhe SPAK, apeli i GJKKO-së u tërhoq për vendim. Vendimi do jepet në orën 13:00.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë