Ambasadori i BE-së në Kosovë thirrje qytetarëve: Ushtroni të drejtën e votës, zgjidhni më të mirët

b1-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shefi i zyrës së BE-së në Kosovë Tomas Szunyong, ka vizituar qendrën e votimit “Ismail Qemali” në Prishtinë.

Szunyong nëpërmjet një postimi në “Twitter”, i bën thirrje qytetarëve në Kosovë që të ushtrojë të drejtën e votës dhe të zgjedhin drejtuesit më të mirë për të ardhmen e tyre.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë