Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ambasadorja greke në vendin tonë, Konstantina Kamitsi është takuar sot me kandidatin fitues të “Bashkë Fitojmë” për Himarën, Fredi Belerin.

Diplomatja Kamitsi ka shkuar në ambientet e paraburgimit në Vlorë ku është burgosur Fredi Beleri, së bashku me avokatin e tij.

Mësohet se takimi “kokë më kokë” mes tyre ka zgjatur 45 minuta dhe qëllimi ka qenë vijimi i procedurave nga ambasada greke.

Pas përfundimit të vizitës në paraburgimin në Vlorës me Fredi Beleri, ambasadorja greke dhe përfaqësuesi i tij ligjor kanë refuzuar të flasin për mediat.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re