Skip to content

Anije të NATO-s zbarkojnë në Vlorë/ Do të pastrohet gjiri nga predhat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Anije të NATO-s kanë zbarkuar në bregdetin e Vlorës.

 

Burime kofidenciale për Vizon Plus bëjnë me dije se përfaqësues të NATO-s do të zhvillojnë një takim me pushtetin lokal të Vlorës dhe më pas do të nisin pastrimin e gjirit të Vlorës.

 

Këto predha nën ujore mund të jenë të paplasura në bregdet dhe mund të jenë rrezik për shpërthim duke rrezikuar mjetet lundruese.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë