Durim Toska eshte arrestuar me akuzën e dhunës në familje dhe armbajties pa leje.

 

Toska drejtonte IEVP Fushë-Krujë prej disa muaj, ndërsa më herët ka qenë edhe kreu i burgut Drenovë.

 

Toska është arrestuar nga policia e Pogradecit aty ku kishte familjen dhe pas njoftimit per dhune ne familje ne banese i eshte gjetur nje pistolete pa leje.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re