Skip to content

Armë dhe municione luftarake në një depo në Yzberisht, arrestohet 1 person

  • 16/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një depo për modifikim të armeve të ndryshme është zbuluar në zonën e Yzberishtit, ku sipas informacioneve paraprake dyshohet se është vënë në pranga një person si edhe janë sekuestruar disa armë zjarri.

Operacioni sipas Policisë është ende në vijim, prandaj dhe nuk jepen më shumë detaje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë