Detaje të reja janë zbardhur lidhur me arrestimin e një prokurori së bashku me shoferin e tij, që u realizua pak më parë në Kavajë.

Sipas njoftimit zyrtar nga SPAK, drejtuesi i prokurorisë së Kukësit, Edmond Karriqi, është përffshirë në korruspion duke ndihmuar persona të caktuar që kanë qenë nën hetim në Kukës.

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me arrestimin e një prokurori së bashku me shoferin e tij, që u realizua pak më parë në Kavajë.
Sipas njoftimit zyrtar nga SPAK, drejtuesi i prokurorisë së Kukësit, Edmond Karriqi, është përffshirë në korruspion duke ndihmuar persona të caktuar që kanë qenë nën hetim në Kukës.

LAJM I FUNDIT/ Operacion policor në Kavajë, arrestohet prokurori dhe shoferi i tij (Detaje+Emri)

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re