Mëngjesin e sotëm janë arrestuar nga Policia e Shtetit dy të rinj në pikën kufitare Morinë të  cilët  po ktheheshin nga Shqipëria drejt Kosovës..

Agim Avdullahi 25 vjeç dhe Redon Raca 24 vjeç nga Kosova jaë kapur me substancë narkotike të llojit kanabis ,në Morinë.

Dy shtetasit kosovarë  u vunë në pranga pasi kishin fshehur kanabis në makinë.

(E.D/faxweb.al)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re