Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia e Shtetit po zhvillon një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK).

Sipas burimeve, deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër-arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona. Bëhet fjalë për zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës.

Pjesa më e madhe e personave të arrestuar deri më tani, janë persona që ishin punësuar në plantacioneve të kanabisit.

Operacioni është në vijim nga policia./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re