Policia e Fierit ka prangosur disa përsonave në lagjen “8 shkurti”, pasi dyshohet që më herët kanë marrë pjesë në disa vjedhje.

 

Janë tre persona në një banesë me qera që tashmë janë kapur dhe që më herët kanë vjedhur shuma parash në dyqane.

 

Policia po bën kqyrjen e banesës ku të rinjtë jetonin prej 4 vitesh.