Arrestohet 18-vjeçari në Durrës/ Kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur

POLICIA-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 18-vjeçar me iniciale K.B. është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 14-vjeçare.

Materialet hetimore për këtë çështje i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin K. B., 18 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, pasi dyshohet se e ka konsumuar këtë vepër penale me një shtetase 14 vjeçe.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë