Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që ishte shpallur në kërkim si autori i atentatit ndaj shefit të policisë bashkiake në Shkodër, Mentor Hasanaj, është vënë në pranga.

Mësohet se adoleshenti është arrestuar vetëm pak minuta më parë dhe tashmë po dërgohet në Policinë e Shkodrës.

Ilirjan Hasanaj ka pranuar edhe autorësin ë krimit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re