Policia ka arrestuar këngëtarin e njohur Aleksandër Gjoka.

Burime nga policia bëjnë me dije se Aleksandër Gjoka është arrestuar pasi akuzohet se drejtonte mjetin në gjendje të de hur.

Gjoka udhëtonte në mjetin e tij, kur patrulla e policisë e ndaloi sot dhe pasi iu nënshtrua testit të alk oolit, u vërejt se nivelin i tij në gjak ishte mbi normën e lejuar, 0.5 mg.

Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.1 ata që kanë ndaluar dhe më pas shoqëruar në polici këngëtarin Gjoka.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re