Arrestohet kontrabandisti, i sekuestrohen 1301 steka cigare

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 
Policia e Tiranës arrestoi një të dënuar për kontrabandë. Dashamir Ymerit iu gjetën në shtëpi 1301 steka cigaresh pa pullë fiskale. Arrestimi u krye gjatë operacionit të koduar “smoking kills”,  ndërsa Ymerit  iu sekuestruan edhe 27 225 euro, 55 dollarë dhe një makine “toyota”.
 
Sipas policisë, u nis procedimi penal ne gjendje të lirë dhe ndaj një shitësi ambulant për këtë çështje, pasi dyshohet se furnizohej nga Ymeri.
 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë