Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

“Me “siguri” prokurori ne detyre dhe Landi Muharremi, do kene qene duke biseduar per “zbatimin e ligjit”, … deri sa nje bresheri automatiku te kryqezimi i Shkozetit ua beri te qarte, se ligjin ne kete vend, ende vazhdon ta beje Kallashnikovi….

Gjithsesi urojme te shpetojne pa pasoja dhe te na tregojne kush ua beri atentatin, edhe pse ata “nuk kane patur konflikt me askend tjeter”….”, shkruan me ironi Hoxha.(TemA)