Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

KURBIN- Asgjësohen nëpërmjet djegies 290 bimë narkotike kanabis që u gjetën të kultivuara në fshatin Dilbnisht, njësia administrative Milot. Autoritetet kanë arrestuar autorin e dyshuar të kultivimit të këtyre bimëve.

Sakaq, janë proceduar penalisht për shpërdorim detyre kryeplaku i fshatit Dilbnisht dhe inspektori i pyjeve të kësaj zone. Ndërkohë, vijon puna për kapjen e shtetasve të tjerë të përfshirë në këtë veprimtari kriminale./

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re