Ashpërsohen tonet në Kuvend/ Basha: Bandit dhe fundërrimë! Shalsi: Trashja e zërit tënd mund të trembë ndonjë laraskë atje, ta kuptoj hallin, por nuk ta…

basha-shalsi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Eduard Shalsi: Trashja jotë e zërit dhe të bërit s ii fortë mund të trembë ndonjë laraskë aty pranë teje. Përveçsde më bën për të qeshur, nuk më bën asgjë tjetër.

Do flasim edhe për dekretin. Por ndjej një keqardhje të jashtëzakonshme. Ta kuptoj hallin por nuk ta qaj hallin.

Lulzim Basha: Ju jeni plehra fundërrima dhe banditë.

Shalsi: Si ka mundësi vetëm e trash zërin dhe kujton se po më tremb. Më bën të qesh që ke 16 vite në politikë dhe nuk ke bërë asgjë.

Vijon…

(B.V/Faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë