Një antentat me armë zjarri është shënuar pak minuta më parë në lagjen e re të Bulqizës.

Burime nga vendi ngjarjes bëjnë të ditur se një breshëri plumbash janë derdhur në drejtim të automjetit që drejtohej nga shtetasi E.T.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është goditur nga plumbat. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me shkaqet e ngjarjes së rëndë.

/faxweb

loading...