Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me plagosjen e Kujtim Metës pasditen e sotme në Lushnje.

Mësohet se Meta ka qenë duke pirë kafe kur një person me maske, syze dhe kapuc në kokë e ka qëlluar me silenciator.

Mësohet se ai është në gjendje të rëndë dhe është transportuar drejt Traumës në Tiranë.

Sipas deshmitarëve kanë marrë pjesë dy persona në këtë ngjarje. Personi që gjuajti ka zbritur nga makina ndërsa pas plagosjes ka ikur ne këmbë ndërsa shoku i tij ka lëvizur me makinë.

44 vjecari punon shofer kamioni dhe nuk ka precedente të mëparshem penal.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë