Skip to content

Autoboti me gaz u përmbys në rrugë/ Devijohet qarkullimi në Rrugën e Kombit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Është devijuar qarkullimi i automjeteve në Rrugën e Kombit si pasojë e një aksidenti të ndodhur më herët.

 

Një autobot i mbushur me gaz u përmbys në rrugën Milot-Rubik dhe pas tij janë krijuar rradhë të gjatë automjetesh.

 

Për këtë arsye, burime për Vizion Plus bëjnë me dije se lëvizja e automjeteve drejt Kukësit po bëhet nëpërmjet aksit të vjetër Pllanë-Rubik.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë