Babai i katër fëmijëve, Abaz Zylyftari i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Skrapar.

Informacion paraprak

Më datë 27.03.2021, shtetasi A.Z., 51 vjeç, banues ne fshatin Storë, Skrapar, rrugës nga fshati Storë – Çorovodë, është vetëdjegur me benzinë dhe si pasoje ka gjetur vdekjen.

Grupi Hetimor në vendngjarje, po kryen veprimet e para hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.