Skip to content

Bardhi ashpërson tonet: Berisha po i trajton demokratët si njerëz pa memorie

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti i PD, Gazment Bardhi ka reaguar ashpër  në nisje të mbledhjes së Këshillit Kombëtar.

 

Në një postim në Twitter, teksa nxjerr një shkrim për Myslim Murrizin se është hetuar për fshehje pasurie kur ishte deputet, Bardhi shkruan se Berisha po i trajton demokratët si njerëz pa memorie.

 

“Kushdo ka probleme me drejtësinë ka tashmë strehen e tij; partia e SB. Ky i fundit i jep titullin “opozitar i vërtetë”, duke mohuar vetveten dhe duke i trajtuar demokratët si njerëz pa memorie. Mos u habisni që të strehojë edhe ER dhe ta shpall “opozitar të vërtetë””, shkruan Bardhi.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë