Skip to content

Basha feston ditëlindjen, e shoqja e uron në Facebook

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryetari i PD, Lulzim Basha sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 48 vjeç.

 

Me këtë rast bashkëshortja e tij, Aurela Bahsa ka publikuar në rrjete sociale Facebook dhe Instagram një foto të çifitit krahas së cilës shkruan “gëzuar ditëlindjen zemër”.

 

Lulzim Basha ka lindur në 12 qershor 1974 dhe prej tetë vitesh ishte në krye të PD-së.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë