Për të dytën ditë me radhë deputete dhe mbështetes të Berishës kanë shkuar në zyrat e PD por nuk kanë mundur të hyjnë brenda pasi dyert e selisë kanë qënë të mbyllura.

Por nga ana tjetër Basha zgjodhi që kafen e parë të ditës në PD ta pijë në ambjentet e një lokali ngjitur me selinë blu.

 

Ai ftoi gazetarët dhe operatoret që mbulojnë këtë force politike që të ulen me të në kafe, duke shijuar me atë rast edhe kohën e ngrohte dhe diellin e cmuar në këto ditë dimri të fillim vitit

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re