Lulzim Basha zhvilloi këtë të premte takime me banorë, tregtare dhe sipermarrës në zonën e Saukut në Tiranë.

 

Kryedemokrati shkroi në facebook se gjatë këtyre takimeve bisedoi  për situatën ekonomike të vështirë sipas tij, dhe mundësinë për ti dhënë qytetareve një jete sa më të mirë.

 

Me banorë dhe përfaqësues të bizneseve të vogla në Sauk, Tiranë duke biseduar për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë dhe t’i japim mundësi qytetarëve e familjeve të tyre të kenë një jetë më të mirë.

 

Pas rizgjedhjes në krye te PD, Basha po zhvillon herë pas herë takime me demokratë dhe banorë në disa qytete të vendit, me synim sikurse ai thote riorganizimin e kesaj force politike ne cdo pjese te vendit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re