Politikani Eduart Selami ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha se nuk do t’i njohë zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Selami thotë se mosnjohja e zgjedhjeve është një akt jo demokratik dhe antishqiptar.

Postimi:

Mosnjohja e zgjedhjeve nje akt jo demokratik dhe antishqiptar.

Kujtojmë se Lulzim Basha tha këtë të martë se PD-ja nuk do ti njohë zgjedhjet dhe se të gjithë zyrtarët e partisë do të punojnë për të mbledhur fakte që të provojnë vjedhjen e votave.

(R.G/faxweb.al)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb