Basha paralajmëron protesta masive: Nisim ofensivën e madhe ndaj qeverisë Rama këtë javë, qytetarët po hanë veç karrota dhe qepë

basha-f.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lulzim Basha ka paralajmëruar nisjen e ofensicës ndaj qeverisë “Rama”.

Ai thotë se populli gjendet në një moment të vështirë dhe duhet reagim i shpejtë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë