Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Instagram dy video ku shfaqet Sali Berisha i cili në vitin 2013 premtonte rrogat 700 dollarë për mësuesit.

Pas Berishës, shfaqet edhe Lulzim Basha sot i cili premton paga 700 euro.

Me ironi, Rama shkruan: Programi i Lulit dhe kursi i këmbimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)