Skip to content

Basha si rrallë herë, poston foto me prinderit dhe vellain: Një nga ditët më të lumtura për mua…

  • 07/06/2020

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtëKryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha, ka postura disa foto me familjarët e tij në twitter me rastin e ditëlindjes së nënës së tij.

“Një e dielë e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua”, shkruan ai.

Postimi

Një e dielë e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të dielë të gëzuar!


Previous articleE bujshme/ Largohet Ben Blushi nga Top Channel, ja kush e merr drejtimin e televizionit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë