Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbledh grupin parlamentare ne orën 20:00.

Ne fokus të mbledhjes do të jenë komisionet për Reformën Territoriale dhe atë Zgjedhore.

Njoftimi:
Pershendetje!
Neser ne oren 20:00 do te zhvillojme mbledhje grupi.
Deputetet qe jane te angazhuar ne fushate, mbledhjen respektive te shtabit mund ta zhvillojne me heret ne menyre qe te jemi prezente te gjithe ne mbledhjen e grupit.
Ju faleminderit!

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re