Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot takime me banorët e zonës së Sukut në Tiranë, ku ka diskutuar me ta mbi situatën ekonomike. 

Në një reagim në rrjetet sociale, Basha shkruan se u takua me qytetarë e përfaqësues të bizneseve të vogla, ku bisedoi “për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë”.

“Me banorë dhe përfaqësues të bizneseve të vogla në Sauk, Tiranë duke biseduar për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë dhe t’i japim mundësi qytetarëve e familjeve të tyre të kenë një jetë më të mirë”, shkruan kreu i PD.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re