Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me familjen e një mbështetësi të tij.

Përmes një reagimi në Facebook ku ka ndarë edhe foto nga takimi, Basha shkruan se Partia Demokratike do t’u ofrojë shqiptarëve një model të ri bazuar mbi vlera dhe aktet e qendrestarëve.

Ai shton se do të punojnë për ta modernizuar, hapur dhe forcuar PD-në dhe për ta kthyer në alternativën që presin shqiptarët.

Reagimi i Bashës:

Një bashkëbisedim miqësor në familjen e Pren Cakës, një aktivist dhe kontributor i pakursyer i PD.

Partia Demokratike do t’u ofrojë shqiptarëve një model të ri bazuar mbi vlera dhe aktet e qendrestarëve. Për ta modernizuar, hapur dhe forcuar familjen tonë politike dhe për ta kthyer në alternativën që presin shqiptarët.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re