Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur takimet në degët e PD, ku sot është ndalur në Durrës.

Në një reagim në rrjetet sociale, Basha ka ndarë nga Durrësi një foto nga familja e Agron Famës, ish-i persekutuar në Savër dhe Maliq.

“Folëm për problemet e tyre si shtresë e margjinalizuar dhe rrugën për të ndryshuar”, shkruan Basha.

Reagimi i Bashës

Sot në Durrës tek familja e Agron Famës, ish-i persekutuar në Savër dhe Maliq. Folëm për problemet e tyre si shtresë e margjinalizuar dhe rrugën për të ndryshuar.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re