Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Bashkia e Tropojës, një bastion historik demokrat, kaloi në “duart” e Partisë Socialiste.

Por në garën për këshillin bashkiak, PS dhe “Bashkë Fitojmë” konkurrojnë kokë më kokë.

Sipas hartës së përditësuar nga Panorama TV, deri më tani janë numëruar 5 nga 38 kuti votimi.

Nga rezultatet e deritanishme, PS dhe BF ndajnë të njëjtin numër këshilltarësh bashkiakë, me nga 5 secili.

Pas tyre renditet ADS me 2, PAD me 2, PSD me 2, PLL me 1, PUK me 1, PR me 1, BD me 1, PGJ me 1.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re