Sali Berisha:
Opozita po e tmerron ai e gjen veten të pashpresë dhe e garantoj se shumë shpejt do ta kuptojë që është vetëm fillimi i opozitës së vërtetët , nuk muned të p[ajtohet kurrë opozita me një situatë të paimagjinueshme vjedhjesh. Edi Rama ka një baxhanak, unë kam një kunat. Kunati dhe baxhanaku janë të ngjashëm. Të gjejë një tender që kunati im ka përfituar nga qeveria e PD. Doni tu them unë 50 dendera të pangopur të baxhanakut të Ramës, 50 por këto janë para 4 vitesh. Me beqen nuk linte tender me lën në tokë.

Baxhanaku duhet të përjashtohej nga tenderat sigurisht po të jesh i rrethit familjar smund të marrësh pjesë. Të më nxjerrë mua një tender të një kompanie jo fëmijët e mi9 që do ntë ishte skandal për mua. Kurse këtu qarkullon emri i Olsit aferë pas afere. Emri i Ramës nuk është Olsi. Ai ka një gjë që ai i pastron me këtë klubin e sportit. E ftoj në debat publik para jush dhe tia themi njëri tjetrin në sy, lë të përballet me mua. Le të dalë në publik, tja nxjerrë shqiptarëve sic dilte në plazh jo fizikisht por moralisht.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re