Presidenti Barjam Begaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit për megaoperacionin e antidrogës “Tempulli”.

 

Në një postim në rrjetet sociale begaj thotë se Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.

 

“Përgëzime policisë së shtetit për profesionalizmin dhe përkushtimin në realizimin me sukses të Megaoperacionit “Tempulli”! Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.”, shkruan Begaj.

Në kuadër të megaoperacionit “Tempulli” u shkatërruan 23 rrjete kriminale dhe kanë rënë në pranga 233 shpërndarësve të drogës.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re