Dhunuan nje efektiv te policise rrugore mbremjen e djeshme në Vlorë, policia arreston një person dhe shpall ne kerkim 2 te tjere. Ngjarja ka ndodhur mbreme rreth ores 21:00 ku polici ne krye te detyres eshte konfliktuar me 3 persona .

Tre persona dhunuan efektivitin e policisë i cili u shtrua mbremjen e djeshme ne spital. Gjatë kontrollit ne banese te tre personave u gjet nje arme shotgan. Efekti i i policisë mori disa demtime ne trup.

Ngjarja ne lagjen pavaresia mbremjen e djeshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb