Skip to content

“Benz-i” rrëshqet dhe përfundon 50 metra poshtë rrugës në Tepelenë/ Shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën e fshatit Benç në Tepelenë.

Burime bëjnë me dije se automjeti tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga 50 metra lartësi duke u përmbysur.

Mësohet se shoferi i mjetit është transportuar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po vijon hetimet për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se një ndër to është lagështira në rrugë.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë