Skip to content

Benzi del nga rruga në Tepelenë dhe përfundon 50 metra poshtë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne rrugen e fshatit Bençë Bashkia Tepelene.

Automjeti tip Mercedez-Benz ka dalë nga rruga duke rene nga 50 metra lartesi ku dhe eshte permbysur.

Drejtuesi i mjetit eshte transportuar per ne Spitalin e Tepelenes per te marrë ndihmen mjekesore nderkohe qe gjendja e tij rezulton jashte rrezikut per jeten.

Ne vendngjarje ka shkuar policia e cila vijon hetimet per shkaqet e aksidentit ku dyshohet se nje nder to eshte lageshtira ne rruge

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë