Home SHQIPERIA Benzi përplaset me kamionçinën në Lezhë, një i plagosur rëndë, pamje nga vendngjarja (VIDEO)

Benzi përplaset me kamionçinën në Lezhë, një i plagosur rëndë, pamje nga vendngjarja (VIDEO)

0
Benzi përplaset me kamionçinën në Lezhë, një i plagosur rëndë, pamje nga vendngjarja (VIDEO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në autostradën Lezhë-Laç.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ku një automjet është përplasur me një kamionçinë. Nga të dhënat e para ka dyshime se një person ka mbetur i plagosur i rende dhe eshte transportuar drejt Traumes..

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë