3 persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale.

Mes të arrestuarve është një 20-vjeçar që u kap në flagrancë duke kryer vepra të turpshme me një të mitur.

Shtetasi K.V akuzohet për veprat “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmimi seksual”.

Njoftimi:

Durrës

Vihen në pranga 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin J. S., 26 vjeç, banues në Shënavlash, Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gjyshit të tij.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestua në flagrancë për veprat penale “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmimi seksual”, shtetasi K. V., 20 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ngacmuar seksualisht një shtetas të mitur 14 vjeç.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin O. Xh., 50 vjeç, banues në Durrës, pasi është kapur nga shërbimet e Polcisë, duke drejtuar automjetin, në gjëndje të dehur.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

/faxweb