Në një kohë që socialistët votojnë për presidentin e ri të Republikës, që me shumë gjasë do të jetë ish-shefi i shtabit të forcave të Armatosura Bajram Begaj, Gazment Bardhi ka sulmuar Berishën dhe deputetët rreth tij, të cilët shkuan në Kuvend.

Bardhi shprehet se ata kanë shkuar për të bërë sehir, dhe për të legjitimuar procesin.

REAGIM I GAZMENT BARDHIT

Nuk bojkotojmë, por nuk votojmë . Dmth “bëjmë sehir”! Pra shkojmë në Kuvend si dëshmitarë për të legjitimuar procesin dhe me atë rast marrim edhe rrogën! Ky po është qëndrim opozitar i vërtetë

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re