Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti Meta: Zoti Berisha vetem nje here ka qene ne shtepine time. Zoti Basha, nese do t’i numeroja ditet ka qene me muaj te tere, me familjen, me vajzat, me shume se kushdo politikan tjeter ne shtepine time. Ndaj kur e degjova para pak kohesh per here te pare z.Basha mendova mos e kishte me deputetin socialist te Vlores, Ilir Metaj. Une nuk kam patur dhe nuk kam asnje hall, ndaj nese ngelem ne doren e z.Basha per te zgjidhur hall, askush mos e zente halli ne kete bote.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë