Home SHQIPERIA Berisha lë selinë e PD-së dhe niset në këmbë drejt Kryeministrisë

Berisha lë selinë e PD-së dhe niset në këmbë drejt Kryeministrisë

0
Berisha lë selinë e PD-së dhe niset në këmbë drejt Kryeministrisë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari i PD, Sali Berisha ka lënë selinë e PD-së dhe është nisur në këmbë drejt Kryeministrisë

 

Mbështetës të shumë të Partisë Demokratike hynë brenda selisë blu. Me thirrjet “Edi Rama ka mbaru, ka mbaru”, “E duam Shqipërinë si e gjithë Europa”, qytetarët pritën Berishën të dilte nga zyra.

 

Berisha mbërriti në seli rreth orës 18:45, ndërsa u prit me thirrjet: “O Sali, o hero”.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë