Berisha njofton foltoren me demokratët që jetojnë në SHBA

berisha-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas përfundimit të foltoreve në Shipëri ku atë të fundit e mbajti në Kurbin ditën e djeshme, Berisha ka publikuar ditën e sotme datën dhe orën e takimit që do të mbajë me demokratët shqiptarë që jetojnë në SHBA. Ish kryeministri ka njoftuar për orën dhe vendin të gjithë demokratët shqiptar që jetojnë përkatësisht në: New Yeresey, New York, Pensylvania, Connecticut etj.

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë