Berisha nxjerr skenarin e ri: Basha-Bardhi duan ta prishin selinë dhe aty të ndërtojnë kulla

271589052_473577454124374_7359283535921193808_n-185x300.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha ka vijuar të prodhojë barcaleta pikante për të mbajtur të karikuar edhe ata pak demokratë që i kanë mbetur rrotull.

Së fundmi ai ka prodhuar një skenar se selia e Partisë Demokratike do të shembet dhe në vend të saj do të ndërtohen kulla.

“Shoqata Basha-Bardhi, kompani e ndertimit dhe larjes se parave ne ndertim kullash ne truallin e Selise se PD. sb”, shkruan Berisha teksa shpërndan skenarin e tij.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë