Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka “ironizuar” shefin e  ekzekutivit, teksa shkruan se Edi Rama po përgatitet për të kërkuar azil politik.

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Berisha  ka postuar një dixhiturë, e cila flet për vilën e kryeministrit në Surrel.

“Rama pregatitet per azil politik! sb”, thuhet në postimin e Berishës, i cili shoqëron dixhiturën e mëposhtme.

48079481 1169756126518626 9177701459163086848 N

Mes tjerash në foton e publikuar jepen detaje për vilën e kryeministrit, që nga hapësirat, arredimi, e deri tek dokumentet  dhe hipoteka.