Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kreu i PD Sali Berisha ka publikuar nëFacebook, një video nga protesta  e ditës së djeshme, ku mijëra qytetarë ishin në shesh.

 

Berisha, shkruan se video është filmuar nga ministri i Brendshëm Blendi Çuçi dhe më pas sipas kryedemokratit ai ja ka dërguar Ramës në Vlorë.

 

Pjesëmarrja e madhe e qytetarëve, ka fantaksur kryeministrin, thekson Berisha.

 

“Miq, kjo është një video që filmoi Çuçi nga taraca e kryeministrisë dhe fantaksi Ramën në Vlorë. #sb”, shkruan Berisha.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë